Productomschrijving
3 sets dartflights 100 micron (zeer sterke kwaliteit) – plus - 3 sets nylon zwarte shafts in de maat medium Totaal 18 pcs. In mooi Skylight design.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | SKYPAAR |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 18 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 4.80 cm |
| Schachthoogte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De 9 Skylight Paars Super stevige - flights - plus 9 zwarte nylon - shafts kost € 9,99.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.