€ 13,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Harrows Speedline Black - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Zwart
Shaft Materiaal: Nylon
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Harrows
Shaft
Let op!: Opgegeven lengte van de Harrows Speedline Black is gemeten exclusief schroefdraad.
Harrows Speedline Black shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 191558-191557 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.40 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Schachthoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De SPEEDLINE SHAFT BLACK MEDIUM kost € 13,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.