Productomschrijving
Deze sterke Aluminium Ringetjes houden de flights stevig vast! Per 3 stuks verpakt. De ringetjes zijn 2mm dik en dus mogelijk te combineren met een Flight Punch machine.unicorn gripper 4 shaft ring grips - 78241
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitslabel | AIB |
| EAN | 0054722782416 |
| Merk | Unicorn |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Aluminium Gripper 4 Shaft Ring 3pcs. kost € 4,75.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.