Bulls Aluminium Dart Shafts - Zilver - X-Short - (1 Set)
Productomschrijving
Shaft Maat: Short/Medium
Shaft Soort: Aluminium
Shaft Kleur: Zilver
Shaft Merk: Bull's
De Bull's Simplex Silver is een zeer sterke aluminium shaft. De Bull's Simplex Silver gaan langer mee dan een normale nylon shaft en zijn veel steviger.
Maat:
Lengte:
Micro
12.5 mm
X-Short
32.5 mm
Short
35 mm
Inbetween
39 mm
Medium
45 mm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU53427 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Schachthoogte | 3.25 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075945056 |
Prijsvergelijking shafts
De Bulls Aluminium Dart Shafts - Zilver - X-Short - (1 Set) kost € 3,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.