Productomschrijving
Deze Darthoek en Ruthless flights van 100 micron zijn erg sterk!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 21 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | AIB |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Darthoek| Flights | R4X | Zwart | 3 Sets | (9 stuks) | Medium shafts | 3 Sets | (9 stuks) | + 1 set Darthoek flights kost € 7,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.