Productomschrijving
Bull's Carboni - Dart Shafts
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.012 kg |
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU55306 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Bulls Carboni - Short kost € 14,36.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.