Productomschrijving
De Bull's Pro Dartboard Surround dartboardrand heeft de volgende eigenschappen: De Bull's Pro Dartboard Surround Dartboardrand is een EVA rand voor om het dartboard. Deze rand bestaat uit een geheel en beschermt zowel je muur als je pijlpunten als je het complete bord mist. Deze rand is tweezijdig bruikbaar, voor een langere levensduur.
Specificaties: Bull's dartbordrand Tweezijdig bruikbaar Materiaal: 100% EVA foam Kleur: zwart
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075947708 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 68401 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Bull's Dartsurroundring - zwart kost € 39,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.