Productomschrijving
Mission Dartbord Surround
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | rood |
| Materiaal | Polyester |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5057270080244 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M000025 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 69 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 69 cm |
| Verpakking breedte | 700 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Mission Dartbord Surround Rood met logo kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.