Dartbord Surround Ring Zwart
Productomschrijving
Dartbord Surroundring Zwart.
PVC / Schuimrubber kern. 12 cm. breed, 3.5 cm dik.
De ouderwets stevige rubberen surround ring, verzwaarde kwaliteit voor extra lange levensduur.
Deze rubberen PU foam Surroundring beschermt uw muur en uw pijlen tegen elkaar.
Met deze dartbord surround ring kunt u met een gerust hart uw vrienden uitnodigen voor een potje darts. De extra zware kwaliteit surround ring zal de afzwaaiers moeiteloos opvangen.
PVC / Schuimrubber kern. 12 cm. breed, 3.5 cm dik.
De ouderwets stevige rubberen surround ring, verzwaarde kwaliteit voor extra lange levensduur.
Deze rubberen PU foam Surroundring beschermt uw muur en uw pijlen tegen elkaar.
Met deze dartbord surround ring kunt u met een gerust hart uw vrienden uitnodigen voor een potje darts. De extra zware kwaliteit surround ring zal de afzwaaiers moeiteloos opvangen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8717072003410 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8717072003410 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 700 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
EAN
| EAN | 8717072003410 |
Prijsvergelijking surroundringen
De Dartbord Surround Ring Zwart kost € 44,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,23 voor surroundringen. Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99. Bekijk alle surroundringen.