Bull's - Lance FR Titanium Conversion 26mm points
Merk: Bull's, bekijk ook andere Bull's Dartpijlbeschermers
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bull's - Lance FR Titanium Conversion 26mm point
Bull's - Lance FR Titanium Conversion 26mm point zijn convertor punten, waarmee je je soft-tip darts kan veranderen in een dart met stalen punt.
Inhoud: 3 Punten
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Productinformatie
| EAN | 8719075973646 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-57617 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719075973646 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Bull's - Lance FR Titanium Conversion 26mm points kost € 14,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.



