Bull's Magnetic Paper Dartboard Cabinet Set
Productomschrijving
Bull's Magnetic Paper Dartbord Cabinet Set
Dit is een leuk dartbord voor kinderen. De ene kant van het dartbord is gemaakt van papier en de andere kant is magnetisch. Bij het dartbord zitten 6 steeltip dartpijlen en 6 magnetische dartpijlen, waardoor het geschikt is voor zowel beginners als meer ervaren spelers.
Uniek 2-in-1 ontwerp met magnetisch en traditioneel papieren dartbord. Veilig voor kinderen en beginners dankzij de magnetische darts. Kosteneffectieve set die het plezier van twee dartborden biedt in één. Ideaal als cadeau voor verjaardagen of spelavonden met het gezin.40 cm
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 35 cm |
| EAN | 8719075976531 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 3 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719075976531 |
Prijsvergelijking dartborden
De Bull's Magnetic Paper Dartboard Cabinet Set kost € 21,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,10 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.