€ 5,99
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Harrows Clic shafts Verpakt per 3 stuks Kleur: zwart Lengte: medium Alleen te gebruiken met Harrows Clic flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | X6001 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Schachthoogte | 5.8 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De CLIC SHAFT BLACK MEDIUM SLIM kost € 5,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,61 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.