Club Brugge Professional Dartbord
Productomschrijving
Wij adviseren het dartbord regelmatig te draaien voor een langere levensduur.
Club Brugge Professioneel Dartbord
Club Brugge Professioneel Dartbord - Professioneel Dartbord is gemaakt hoogwaardig Afrikaans Sisal. Het dartbord heeft de officiële WDF toernooi afmetingen en is voorzien van een razor bedrading.
Club Brugge Professioneel Dartbord - is voorzien van een staple-free bullseye, hierdoor is de kans op bouncers op de bullseye een stuk kleiner.
Club Brugge Professioneel Dartbord - wordt geleverd inclusief professioneel ophangsysteem.
[[VIDEO]]
[[VIDEO]]
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 46 cm |
| EAN | 8719075974810 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 46 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.24 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719075974810 |
Prijsvergelijking dartborden
De Club Brugge Professional Dartbord kost € 84,95. Het gemiddelde voor dartborden ligt op € 73,57. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.