Productomschrijving
Rode beschermingring voor een dart board. Spuit gegoten kunststof bescherming. Ter bescherming van uw muur en de punten van de darts pijlen.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| EAN | 8718858379774 |
| Merk | Merkloos |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 96 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Dartbord Surround Ring - Dartbord Beschermrand - Rood kost € 44,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.