Mission Darts Torus 270 Dartbord Verlichting
Productomschrijving
Let op! Een dartbord surround geeft nooit 100% bescherming voor de muur.
Mission Torus 270 LED Dartbord Verlichting
De Mission Torus LED Dartbord Verlichting is gemaakt van lichtgewicht aluminium. Het Torus 270 Led Systeem wordt via het unieke Spring Clip System op het dartbord bevestigd.
De Torus 270 LED dartbord verlichting van Mission is voorzien van heldere witte leds. De verlichting valt in een hoek van 25 graden op het dartbord waardoor je tijdens het darten niet verblind wordt door het felle licht.
Door het unieke design is de kans op defecte led strips na een bouncer sterk verminderd!
Voordelen:
Heldere witte verlichting! Geen schaduwen! Meer overzicht tijdens het gooien, minder tunnelvisie! Past op alle dartborden! Geschikt voor cabinetten!De Mission Torus 270 LED Dartbord Verlichting wordt geleverd met een 12V UK & EU-adapter.
Let op: De Mission Torus 270 LED Dartbord Verlichting wordt geleverd zonder dartbord en surround.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3000 g |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5057270192985 |
| Merk | mission darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M000990 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 100 mm |
| Product hoogte | 100 mm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 620 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 720 mm |
EAN
| EAN | 5057270192985 |
Prijsvergelijking surroundringen
De Mission Darts Torus 270 Dartbord Verlichting kost € 89,95. Het gemiddelde voor surroundringen ligt op € 75,42. Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99. Bekijk alle surroundringen.