GENESSIS TUNGSTEN 24GR
Productomschrijving
GENESIS TUNGSTEN 24GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | wit |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 172204 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5017626013449 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De GENESSIS TUNGSTEN 24GR kost € 36,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,06 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.