Darts Set - Michael van Gerwen Blackline - 23 gram - dartpijlen – inclusief 2 sets (6 stuks) – darts shafts – en 2 sets (6 stuks) – darts flights - inclusief etui - Cadeau
Productomschrijving
Verder zoeken is niet nodig.
Deze gave Darts Set Michael van Gerwen Blackline zijn de leuke dartpijlen waar je naar op zoek bent.
Mooie rechte Steeltip dartpijlen met leuke Van Gerwen darts flights.
Deze Michael van Gerwen Blackline dartpijlen zijn voorzien van fijne ring grip.
Dus niet te agressieve grip, gewoon lekkere ring grip dartpijlen.
Hierdoor heb je ook wat meer controle want je hoeft geen moeite te doen om de dartpijlen los te laten.
De Michael van Gerwen dartpijlen zijn 23 gram zwaar, dit betekend dat je een fijn gemiddeld gewicht hebt. Michael van Gerwen gooit bijvoorbeeld ook met 23 gram dartpijlen.
In deze set zitten ook nog eens 1 extra set darts shafts én 1 set extra darts flights.
Hierdoor heb je altijd wat extra voorraad voor als er 1 afbreekt.
Én je krijgt ook nog eens een leuke darts etui erbij om alles heel netjes op te bergen!
Kortom, een hele leuke zwarte Michael van Gerwen set voor een hele leuke prijs.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 16 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ddmvg2020 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
| EAN | 8720153169882 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Darts Set - Michael van Gerwen Blackline - 23 gram - dartpijlen – inclusief 2 sets (6 stuks) – darts shafts – en 2 sets (6 stuks) – darts flights - inclusief etui - Cadeau kost € 19,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.