Productomschrijving
LED-dartbordlicht. Kan binnen enkele seconden zonder gereedschap in het dartbord worden geplaatst. 360° dartbordverlichting, zonder kap. Front van robuust aluminium. De LED bordverlichting van Unicorn brengt optimaal licht op het dartbord zonder schaduw. De achter de glasvezelring geïntegreerde surround wordt binnen enkele seconden zonder gereedschap op het dartbord gestoken en de perfecte 360° dartbordverlichting is klaar. Front van robuust aluminium. Goede darts! Dartbord niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN | 6097435627609 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 57 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 59 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Dartbord surround ring - Dartbord verlichting led surround - Dartbord verlichting voordeelpakket - 59 x 57 x 15 cm; 21 Kg - Zilver kost € 245,38.
Het gemiddelde voor surroundringen ligt op € 75,57.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.