Productomschrijving
10 Setjes Medium dartshafts diverse kleuren met springs, 46/47 mm.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | divers |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.30 cm |
| Product hoogte | 4.70 cm |
| Product lengte | 4.70 cm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Dartshafts Nylon Assorti Medium kost € 19,99.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.