Deflectagrip Shafts Nylon Extra Short Transparant/Wit 3 stuks LAATSTE SETS!!
Productomschrijving
Deflectagrip Shafts Nylon Extra Short Transparant/Wit 3 stuks LAATSTE SETS!!
Extra short versie, de hele shaft is 3.4 cm groot. ook verkrijgbaar in meerdere kleuren en medium versie
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Extra short versie, de hele shaft is 3.4 cm groot. ook verkrijgbaar in meerdere kleuren en medium versie
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Transparant/Wit |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 3.4 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432981006 |
Prijsvergelijking shafts
De Deflectagrip Shafts Nylon Extra Short Transparant/Wit 3 stuks LAATSTE SETS!! kost € 2,47. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.