Deflectagrip Shafts Nylon Medium Geel 3 stuks LAATSTE SETS!!
Productomschrijving
Deflectagrip Shafts Nylon Medium Geel 3 stuks LAATSTE SETS!!
medium versie, de shaft is 48mm lang zonder schroefdraad. Leuke, vrolijke shafts. In allerlei kleuren en pastelkleuren te verkrijgen.
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
medium versie, de shaft is 48mm lang zonder schroefdraad. Leuke, vrolijke shafts. In allerlei kleuren en pastelkleuren te verkrijgen.
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Vrolijk geel |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 4.8 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432981174 |
Prijsvergelijking shafts
De Deflectagrip Shafts Nylon Medium Geel 3 stuks LAATSTE SETS!! kost € 3,84. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.