Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Blauw 3 stuks LAATSTE SETS!!
Merk: Harrows, bekijk ook andere Harrows Shafts
€ 3,84
- Uiterlijk 3 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Blauw 3 stuks LAATSTE SETS!!
medium versie, de shaft is 48mm lang, zonder schroefdraad. Mooi pastel blauw, de shafts zijn ook te verkrijgen in andere kleuren en pastelkleuren.
LAATSTE SETS , OP IS OP!!
medium versie, de shaft is 48mm lang, zonder schroefdraad. Mooi pastel blauw, de shafts zijn ook te verkrijgen in andere kleuren en pastelkleuren.
LAATSTE SETS , OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Pastel Blauw |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432981136 |
Prijsvergelijking shafts
De Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Blauw 3 stuks LAATSTE SETS!! kost € 3,84. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,63 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



