Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Paars 3 stuks LAATSTE SETS
Productomschrijving
Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Paars 3 stuks LAATSTE SETS!!
medium versie, de shaft is 48mm lang zonder schroefdraad. In mooi en vrolijk pastel paars, de shafts zijn ook te verkrijgen in andere pastelkleuren en gewone kleuren!
LAATSTE SETS , OP IS OP!!
medium versie, de shaft is 48mm lang zonder schroefdraad. In mooi en vrolijk pastel paars, de shafts zijn ook te verkrijgen in andere pastelkleuren en gewone kleuren!
LAATSTE SETS , OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Pastel Paars |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432981143 |
Prijsvergelijking shafts
De Deflectagrip Shafts Nylon Medium Pastel Paars 3 stuks LAATSTE SETS kost € 2,47. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.