Deflectagrip Shafts Nylon Short Pastel Blauw 3 stuks LAATSTE SETS!!
Merk: Harrows, bekijk ook andere Harrows Shafts
€ 2,47
- Uiterlijk 3 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deflectagrip Shafts Nylon Short Fluor Groen 3 stuks LAATSTE SETS!!
short versie, de hele shaft is 4 cm groot. ook verkrijgbaar in meerdere kleuren en medium versie
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
short versie, de hele shaft is 4 cm groot. ook verkrijgbaar in meerdere kleuren en medium versie
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Pastel Blauw |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432981020 |
Prijsvergelijking shafts
De Deflectagrip Shafts Nylon Short Pastel Blauw 3 stuks LAATSTE SETS!! kost € 2,47. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,63 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



