Duo Color Shafts Medium Groen/Wit 3 stuks 48mm
Productomschrijving
Duo Color Shafts Medium Groen/Wit 3 stuks 48mm
Short versie, ook verkrijgbaar in short versie en andere kleuren
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Short versie, ook verkrijgbaar in short versie en andere kleuren
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Groen/Wit |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 4.8 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 9145432980801 |
Prijsvergelijking shafts
De Duo Color Shafts Medium Groen/Wit 3 stuks 48mm kost € 2,75. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.