Productomschrijving
Harrows Steeltip Elite 21 gram 90% Tungsten dartpijl. De steeltip Elite heeft een zeer gestroomlijnde vorm, is met zwart titanium afgewerkt en is voorzien van een Supergrip fusion shaft en een Retina flight. Ook verkrijgbaar in 22, 23, 24, 25 en 26 gram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | geel |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170251 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 9.8 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 18.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De ELITE STEELTIP 90% 21 GR kost € 52,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.