Productomschrijving
De dikste flights ooit, dikker materiaal betekend langere levensduur en betere bevestiging in de shaft.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626009824 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 187589 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.4 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 6.4 cm |
| Verpakking hoogte | 3.5 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De FLIGHT 5009 MARATHON F.A.T SOLID - BLACK kost € 5,98.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.