LONGFIELD STEELTIP DARTSET ASSORTED WEIGHTS COPPER ALLOY BARREL
Productomschrijving
Longfield darts steeltip brass darts
barrel: koper alliage
shaft: nylon
flight: metronic
21 grams dartpijlen
longfield darts is een ontwikkelaar van dartgerelateerde producten zoals o. A. Dartpijlen en dartborden. Bij ons vindt u een groot assortiment van longfield games voor scherpe prijzen!
barrel: koper alliage
shaft: nylon
flight: metronic
21 grams dartpijlen
longfield darts is een ontwikkelaar van dartgerelateerde producten zoals o. A. Dartpijlen en dartborden. Bij ons vindt u een groot assortiment van longfield games voor scherpe prijzen!
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Longfield |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 062030 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 8716096000184 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De LONGFIELD STEELTIP DARTSET ASSORTED WEIGHTS COPPER ALLOY BARREL kost € 19,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.