Productomschrijving
Pentathlon - White - Dart Flights:
Flight Merk: Pentathlon
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
Pentathlon - White flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | transparant |
| EAN | 8719075952597 |
| Merk | McKicks |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075952597 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De McKicks Pentathlon Flight Std - Clear kost € 4,24.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.