McKicks Pentathlon Flight Std - Clear Red
Productomschrijving
Pentathlon - Transparant Red - Dart Flights:
Flight Merk: Pentathlon
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
Pentathlon - Transparant Red flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: Pentathlon
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
Pentathlon - Transparant Red flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | rood |
| Materiaal | Hout |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075952566 |
| Merk | pentathlon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075952566 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719075952566 |
Prijsvergelijking flights
De McKicks Pentathlon Flight Std - Clear Red kost € 4,24. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.