Mission Mesh Dart Flights - Paars
Merk: Mission, bekijk ook andere Mission Flights
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Zwart met paars
Flight Merk: Mission
Flight Thema: Merken
Deze nieuwe Mesh flights van Mission zijn gemaakt met nieuwe printtechnologie van Mission. Hierdoor hebben de flights een aantrekkelijk uiterlijk en een stevige materiaalbasis. De Mesh flights hebben een goede grip op de shafts.
De Mesh flights geven je pijlen een gestreken look met zijn gestroomlijnde design!
Mission Mesh Std No2 Purple flights worden geleverd per set van 3.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5057270083450 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M000346 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 5057270083450 |
Prijsvergelijking flights
De Mission Mesh Dart Flights - Paars kost € 9,70. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,41 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



