€ 29,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Elektronische Slijpmachine met twee verschillende slijpstanden. Werkt op batterijen, wordt geleverd met batterij!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| EAN | 0793573802613 |
| Merk | Shot! |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EM-SM3838 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlslijpers
De Motorised Dart Sharpener Slydart kost € 29,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 81,81 voor dartpijlslijpers.
Dartpijlslijpers zijn beschikbaar vanaf € 3,75.
Bekijk alle dartpijlslijpers.