Productomschrijving
10 setjes dartshafts nylon short assorti met springs 35mm.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | divers |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 mm |
| Product hoogte | 35 mm |
| Product lengte | 35 mm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Nylon Dartshafts Short Assorti kost € 19,99.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.