Nylon shafts wit 41mm (25 sets)
Productomschrijving
75 stuks
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | neutraal |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 25 paar |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 4.10 cm |
| Product lengte | 4.10 cm |
EAN
| EAN | 7435152334322 |
Prijsvergelijking shafts
De Nylon shafts wit 41mm (25 sets) kost € 29,95. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.