Productomschrijving
Prima Dart Case - Aqua
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | aqua |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626016419 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE912 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 125 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 211 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Prima Dart Case - Aqua kost € 21,40.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,65 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.