Productomschrijving
De XQ Max LED verlichtingsring rood wordt geleverd exclusief dartbord. De verlichtingsring is voorzien van een geintegreerde USB kabel met een lengte van 3 meter. Door de heldere LED strip van de XQ Max dartbord verlichtingsring vallen er geen schaduwen op het dartbord.
Specificaties:
Dartbord verlichtingsring Inclusief ingebouwde surround Geintegreerde USB kabel 3 meter Exclusief dartbord Diameter: 68 cm Kleur: rood
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | rood |
| Materiaal | 100% polyester |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719407061799 |
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pauvreweg 30 4879 NA Etten-Leur, The Netherlands |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 59 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 59 cm |
| Verpakking breedte | 61 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 61 mm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De QMax Sirius 3.0 LED Surround Red kost € 69,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,42 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.