€ 39,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Designa Heavy Duty Dartbord Surround. Designa Dartbord Surrounds zijn perfect om het gebied rond het dartbord te beschermen tegen verdwaalde darts. Geschikt voor alle dartborden met borstelharen. NB Dartbord niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Textiel |
| EAN | 5057270087243 |
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HUZ1230 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Surround Pro Heavy Duty - Plain Black - Designa kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,48 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.