Productomschrijving
10 sets blauwe dartfights 100 micron
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 7435124411433 |
| Merk | Ruthless |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De R4X fligts Blauw kost € 7,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.