RED DRAGON - Firestone Grande Dartkoffer
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Red Dragon, bekijk ook andere Red Dragon Dartetuis
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Dragon Firestone Grande Dart Case
Deze Red Dragon Firestone Grande Dart Case heeft ruimte voor 4 complete sets darts en meerdere sets flights of shafts.
Afmeting Wallet:
L 25 cm x B 17,5 cm x H 6,3 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 649 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5021921094515 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | X0721 |
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 299 mm |
EAN
| EAN | 5021921094515 |
Prijsvergelijking dartetuis
De RED DRAGON - Firestone Grande Dartkoffer kost € 41,95. Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 28,43. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 7,95. Bekijk alle dartetuis.



