RED DRAGON - Firestone I Dartkoffer
Productomschrijving
Deze compacte Red Dragon Firestone I Wallet heeft ruimte voor 1 set darts, 4 sets shafts en 8 sets flights.
Afmeting Wallet:
L 17 cm x B 8,5 cm x H 3 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 138 g |
Productinformatie
| Kleur | Rood, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5021921071592 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | X0263 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
EAN
| EAN | 5021921071592 |
Prijsvergelijking dartetuis
De RED DRAGON - Firestone I Dartkoffer kost € 18,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,41 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.