RED DRAGON - Peter Wright Snakebite 3: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 26 gram
Productomschrijving
Red Dragon Peter Wright Snakebite 3 Black:
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
40.60 mm
7.40 mm
26 gram
40.60 mm
7.90 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Red Dragon Shafts en Peter Wright Snakebite flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD1385 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.79 cm |
| Product hoogte | 0.79 cm |
| Product lengte | 4.06 cm |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5021921049225 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Peter Wright Snakebite 3: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 26 gram kost € 75,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,09. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.