RED DRAGON - Peter Wright World Champion Diamond Fusion Softip Tungsten Steel Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat, 20 gram totaal gewicht
Productomschrijving
Red Dragon Peter Wright Snakebite World Champion Diamond Edition Soft Tip
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: Tungsten 90%
Dart Kleur: Multi
Deze opvallende pijlen zijn speciaal ontwikkeld voor de wereldkampioen van 2020. De Peter Wright Snakebite World Champion Diamond Edition dartpijlen hebben een opvallend uiterlijk en een stevige diamond grip.
Red Dragon Peter Wright Snakebite World Champion Diamond Edition Soft Tip darts worden standaard geleverd met: 3 Snakebite flights en 3 Nitrotech Shafts
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | RegenboogZwartZilverMulti Kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD2289 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.66 cm |
| Product hoogte | 0.62 cm |
| Product lengte | 5.46 cm |
| Verpakking breedte | 9.6 cm |
| Verpakking hoogte | 1.2 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
EAN
| EAN | 5021921088651 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Peter Wright World Champion Diamond Fusion Softip Tungsten Steel Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat, 20 gram totaal gewicht kost € 115,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 66,10. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.