Productomschrijving
Dit zijn shaftringetjes voor over de harrows supergrip shafts. Met deze shaftringetjes zorg je ervoor dat de pootjes van de shaft beter om je dartflight klemmen. Hierdoor valt de flight minder snel uit de shaft.
Verpakkingsinhoud: 6 stuks
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Silver |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 203641 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.80 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 109 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De RINGGRIPS SUPERGRIP SHAFT SILVER kost € 13,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.