Shafts Aluminium Assorti Medium
Productomschrijving
10 setjes assorti aluminium shafts
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | divers |
| Materiaal | Aluminium |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Product breedte | 0.40 cm |
| Product hoogte | 4.50 cm |
| Product lengte | 4.50 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
EAN
| EAN | 7434042678676 |
Prijsvergelijking shafts
De Shafts Aluminium Assorti Medium kost € 29,99. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.