Productomschrijving
Spiroline Shafts Short Rood/wit 3 stuks in verpakking 34 mm
Short versie, ook verkrijgbaar in andere kleuren en medium versies
LAATSTE SETS, OP IS OP!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Rood/Wit |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 3.40 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Spiroline Shafts Short Rood/Wit 3 stuks 34mm kost € 3,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.