€ 7,99
- Uiterlijk 4 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze nieuwe Supergrip shafts zijn gemaakt met gebruik van een unieke carbon samenstelling, resulterend in de meest duurzame Supergrip die we ooit gecreëerd hebben.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | S1051 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De SUPERGRIP CARBON SHAFT AQUA MIDI kost € 7,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,63 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.