Productomschrijving
Nylon shafts hebben perfect passende ringen die in tegenstelling tot de traditionele ringen niet openen wanneer de flights erop gezet worden, dit resulteert in een ongelofelijke "vice-like" grip.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart,zilver |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 191411 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Schachthoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De SUPERGRIP SHAFT BLACK/GOLD MIDI 2BA kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,77 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.