SUPERGRIP SHAFT BLACK/GOLD SHORT
Productomschrijving
Harrows Supergrip Black and Gold - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Zwart
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Harrows
Shaft Afmetingen:
Maat:
Lengte:
Short
33 mm
In Between
40 mm
Medium
47 mm
Let op!: Opgegeven lengte van de Harrows Supergrip Black and Gold is gemeten exclusief schroefdraad.
Harrows Supergrip Black and Gold shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Smoke |
| Materiaal | Polyester |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 902236 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | HARROWS |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Schachthoogte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 107 mm |
EAN
| EAN | 5017626009633 |
Prijsvergelijking shafts
De SUPERGRIP SHAFT BLACK/GOLD SHORT kost € 4,29. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.