Productomschrijving
surround ring blauw
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Schuim |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7436926444452 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | surrbl1123 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 72 cm |
| Product hoogte | 73 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De surround ring blauw kost € 44,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,57 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.