Target Darts - Dartkabinet - met dartbord en dartpijlen
Productomschrijving
Met deze professionele dartset van Target darts heeft u alles in huis om van uw favoriete hobby een sport te maken!
Complete dart kabinet set:
- Bristle round wire wedstrijd dartbord
- dartkabinet
- 6 complete dartpijlen (2 sets)
Complete dart kabinet set:
- Bristle round wire wedstrijd dartbord
- dartkabinet
- 6 complete dartpijlen (2 sets)
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 11000 g |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| Verpakkingsinhoud | Dartkabinet Wedstrijd dartbord 2 sets complete dartpijlen Bevestigingsmateriaal |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5050807026821 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5050807026821 |
Overige kenmerken
| Dartkabinet opties | Inclusief dartbord |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product breedte | 52 cm |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 55 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
EAN
| EAN | 5050807026821 |
Prijsvergelijking dartkabinetten
De Target Darts - Dartkabinet - met dartbord en dartpijlen kost € 79,95. Het gemiddelde voor dartkabinetten ligt op € 79,85. Dartkabinetten zijn beschikbaar vanaf € 24,95. Bekijk alle dartkabinetten.